Galeria

O ma-uri ®

Ma-uri ® w szerokim kontekście jest współczesnym systemem wzrostu świadomości i mocy wewnętrznej, bazującym na pradawnej wiedzy Polinezyjczyków — hunie oraz na tradycyjnych polinezyjskich sztukach uzdrawiania. Łączy w sobie podejście hawajskie czyli energie miłości, współczucia i akceptacji z wpływami maoryskimi z Nowej Zelandii, które charakteryzuje siła, dynamizm i odwaga.

Ma-uri ® jest ścieżką rozwoju osobistego i duchowego — uczy zaglądać głęboko w siebie i szukać odpowiedzi na pytania: "kim jestem?, skąd przybywam?, dokąd zmierzam?". Prowadzi ku zgłębianiu wewnętrznej mądrości i tworzeniu autentycznej mocy poprzez uzdrawianie nieharmonijnych wzorców zachowań i myśli. Wszystko po to, by móc świadomie kształtować własną rzeczywistość i zrealizować swój potencjał na Ziemi.

Ten holistyczny system pracy z 'ciałem i umysłem' stworzyli w latach 90tych: maoryski Uzdrowiciel Duchowy — Hemi Hoani Fox oraz Nauczycielka Duchowa — Katja Fox. Założyli oni Instytut MA-URI ® : "Centre for MA-URI Healing Arts", działający w Danii i na Nowej Zelandii, rozwijający się nieprzerwanie od 1992 roku.